HAKKIMIZDA

Estetik ve kozmetik sektöründe deneyimli kadrosu ile Türkiye genelinde satış, teknik servis, eğitim ve danışmanlık hizmetleriyle %100 müşteri memnuniyetini hedefi ile çalışan bir kurumdur. Yüksek performans ve profesyonel çalışmak misyonumuz; hızlı, güvenilir ve yenilikçi hizmet anlayışımızı vizyonumuz olarak özetleyebiliriz.

Güzellik salonları, poliklinikler, doktor muayenehaneleri, tıbbi merkezler ve üniversite eğitim hastanelerine kadar medikal ve estetik alanda hizmet verilen her noktada yaygın bir hizmet ağına sahiptir. Başta İzmir olmak üzere ağırlıklı olarak; İzmir, Aydın, Kuşadası, Marmaris, Muğla, Denizli, Manisa, Çanakkale, Balıkesir, Bursa, Afyon, Ankara, Isparta, Burdur, Kütahya, Eskişehir, Nevşehir, Konya, Kayseri, Karadeniz bölgesi illeri, Edirne, Kırklareli, Tekirdağ illerinde satış, teknik servis, eğitim ve salon kurulum danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.

Medikal estetik ve kozmetik alanında tecrübeli olan uzman kadromuz satış sonrasında cihaz kullanıcılarına, medikal estetik cihazlar hakkında eğitim vermektedir.
Top
WhatsApp WhatsApp Canlı Destek